Beebikäru
Toote tutvustus
| Valdkonnaspetsiifilised atribuudid | |
| On kokkupandav | Jah |
| Muud atribuudid | |
| Päritolukoht | Hebei, Hiina |
| Brändi nimi | DAODEBAO/OEM |
| Mudeli number | HLF-JH968 |
| Materjal | Oxford |
| Raami materjal | Alumiiniumi sulam |
| Koormuslaager | 20 kg |
| Vanuserühm | 0-6 kuud, 0-3 aastat vana, 6 kuud - 3 aastat |
| Tootenimi | kaasaskantav reisikäru |
| Toote suurus | 102 * 81 * 41 cm |
| N.W/G.W | 11,2 kg / 13 kg |
| Pakendi suurus | 75*30*55cm/tk |
| 20GP/40HQ | 210tk/560tk |
| Logo | Kohandatud logoga beebikäru |
| Funktsioon | Reisisüsteem |
| Tunnusjoon | Ühe sekundi pikkune kokkupandav jalutuskäru |
| Kasutamine | Igapäevane lapsehoidja õues |
| Rattad | Löögi neeldumise funktsioon |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | 1 Iga tükk pakendatud kilekotti, 1 tk pakendatud karpi |
| ctn suurus: 75 * 30 * 55 cm / tk | |
| NW/GW:.11,2kg/13kg | |
| Sadam | Tianjin/Qingdao/Shanghai/Ningbo sadam |
| Pakkumise võime | 10000 tükki kuus |
Selle vankri keskmes on lennuki alumiiniumsulamist raam, mis ühendab vastupidavuse kerge konstruktsiooniga. See tagab tugeva vundamendi, mis peab vastu igapäevasele kasutamisele, samas kui kerge disain muudab manööverdamise lihtsamaks, võimaldades vanematel erinevates keskkondades hõlpsalt navigeerida.
Lihtne navigeerimine on võimalik tänu esiratta orientatsiooni funktsioonile, mis võimaldab sujuvat manööverdamist erinevates suundades. Esi- ja tagaratta pidurid tagavad täpse juhtimise, tagades teie lapse ohutuse peatumiste ja üleminekute ajal.
Soodne hind tänu meie tehase otsemüügimudelile muudab Baby Buggy kättesaadavaks valikuks vanematele, kes otsivad kvaliteetset ja funktsioonirikast vankrit, tegemata järeleandmisi taskukohasuses.
Kuum tags: beebikäru, Hiina beebikäru tootjad, tarnijad, tehas
Paari: Travel System Baby
Järgmise: Parim imiku jalutuskäru
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni






