16-tolline tsükkel
Toote tutvustus
| Kahvli materjal | Teras |
| Hammasrattad | Üks kiirus |
| Ratta suurus | 16'', 18'', 20'',22" |
| Raami materjal | Teras |
| Pidurisüsteem | Ketaspidur |
| Muud atribuudid | |
| Velje materjal | Alumiiniumi sulam |
| Treeningrattad | EI |
| Raami tüüp | Kõva raam (mitte tagumine amortisaator) |
| Päritolukoht | Hebei, Hiina |
| Brändi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | HBJB-ZF |
| Kahvli vedrustus | Jah |
| Brutokaal | 10,5 kg |
| Neto kaal | 9,5 kg |
| Pedaali tüüp | Tavaline pedaal |
| Pikkus (m) | 1.2 |
| Kandevõime | 70 kg |
| Tootenimi | Laste jalgratas laste õpilaste rattaratas poistele |
| Kategooria | laste jalgratas, õpilaste jalgratas bicicleta |
| Jalgratta stiil | Laste jalgratas laste üliõpilasratas jalgratas poistele bicicleta |
| Jalgratta tüüp | Laste jalgratas laste õpilaste rattaratas poistele |
| Jalgratta värv | Sinine, punane, kollane või vastavalt vajadusele |
| Jalgratta sadul | Reguleeritav kõrgus |
| Jalgratta keevitamine | TIG või CO2 |
| Jalgratta ratas | 16-, 18-, 20,22-tollised kodararattad või üherattalised |
| Jalgratta funktsioon | Lihtne paigaldada lastejalgratas, väikelaste jalgratas poisirattale |
| OEM | Aktsepteeritud |
| Pakendi üksikasjad | 85% SKD, 50% SKD, 100% CKD või vastavalt vajadusele 1 tk / karp, 2 tk / ctn, 4 tk / ctn või vastavalt vajadusele lastele jalgratas lastele beebi jalgratas poisile jalgratas laste jalgratas laste jalgratas laste jalgrattad beebiratas jalgratas jalgratas bicicleta mini väike tüdrukutele poiss Spordi hulgimüük naiste mägirattad käiguratas tsiklid jalgrattarattad täiskasvanutele mehed naised 20 jalgratas |
| Port | Xingang või mis tahes Hiina port lastele jalgratas lastele beebi jalgratas poisile jalgratas 12 16 tolline ratas jalgratas bicicleta small |
| Pakkumise võime | 500 000 tk/tk kuus laste jalgratas laste jalgratas beebide jalgratas poiste jalgrattale 12 16 tolli |


Tõsta oma rattaseiklust Iron Daka laagrivõlli ja värviriba kaunistustega, lisades jalgrattale nii vastupidavust kui ka veidi individuaalsust. Alumiiniumist kahekihiline sirge T-laseriga graveeritud velg mitte ainult ei suurenda ratta esteetilist välimust, vaid aitab kaasa ka selle struktuurilisele terviklikkusele. Suletud alumine kronstein tagab väiksema hõõrdumise, soodustades tõhusamat ja mugavamat pedaalimisliikumist.


Uuenduslikud funktsioonid jätkuvad uue tampprintimiskattega ruleti/kalapöördega, mis ühendab stiili ja funktsionaalsuse pilkupüüdva, kuid praktilise puudutuse saamiseks. Mugav paks kinnitus koos ketikaitsega ei taga mitte ainult luksuslikku ja turvalist sõidukogemust, vaid seab esikohale ka ohutuse, muutes selle ideaalseks valikuks igasuguse oskustasemega sõitjatele.

Kuum tags: 16-tolline tsükkel, Hiina 16-tollise tsükli tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







