24 tolline jalgratas
Toote tutvustus
| Kahvli materjal | terasest |
| Hammasrattad | 24 Kiirus |
| Kahvli vedrustus | Jah |
| Ratta suurus | 20" |
| Raami materjal | terasest |
| Pidurisüsteem | Ketaspidur |
| Muud atribuudid | |
| Velje materjal | terasest |
| Raami tüüp | Kõva raam (mitte tagumine amortisaator) |
| Rehvi laius | 2 |
| Päritolukoht | Hebei, Hiina |
| Brändi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | HBJB-JBZF |
| Brutokaal | 15.9 |
| Neto kaal | 11.3 |
| Pedaali tüüp | Tavaline pedaal |
| Pikkus (m) | 1.4 |
| Kandevõime | 100 kg |
| OEM | OEM-i kliendi logo |
| Tootenimi | LAPS20 |
| Suurus | 10.5 |
| Pidur | RS, trosstõmmatav ketaspidur + HS1 ketas (160/160) |
| Käiguvahetaja hoob | EF500-24S |
| Helitugevus | 0.2m³ |
| MOQ | 1 tk |
| Garantii | 3 aastat |
| Võistlus | mägirattaga sõitmine |
| Kvaliteet | 100% rahulolu garanteeritud |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | 1.Materjal: kartongpakend ja plastkilepakend, papppakend väljaspool. 2. Suurus: 140 cm * 75 cm * 20 cm. 3.tükk: üks jalgratas ühte karpi 4. Konteineri suurus: 290 tk 40 HQ konteinerisse. 120 tk 20HQ konteinerisse. |
| Osakute müük: | Üksik ese |
| Ühe pakendi suurus: | 115x22x69 cm |
| Üksiku brutokaal: | 15 900 kg |


Liikuge erinevatel maastikel enesekindlalt tänu paksendatud esihargile, mis neelab lööke, tagades sujuva ja kontrollitud sõidu. Välisrehvid pole mitte ainult paksendatud, et suurendada vastupidavust, vaid need on loodud pakkuma optimaalset haarduvust, tagades kindla haardumise teel. Neid omadusi täiendavad elegantsed alumiiniumsulamist veljed, mis aitavad kaasa nii jalgratta esteetikale kui ka üldisele tugevusele.


Ohutus kohtub innovatsiooniga tipptasemel tuledega, mis parandavad nähtavust vähese valgusega tingimustes. Valgustage oma teed enesekindlalt, olenemata sellest, kas reisite linnatänavatel või naudite öist seiklust. Eesmised ja tagumised ketaspidurid rõhutavad veelgi ohutust, pakkudes usaldusväärset ja tundlikku pidurdusjõudu, et parandada kontrolli ja meelerahu.

Kuum tags: 24-tolline jalgratas, Hiina 24-tolliste jalgrataste tootjad, tarnijad, tehas
Järgmise: Laste maastikuratas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni





