Värviline laste jalgratas
DAODEBAO värviline lastejalgratas on mõeldud lastele vanuses 6-15, millel on kõrge süsinikusisaldusega terasraam ja vedrustusega alumiiniumsulamist kahvel. See on saadaval 18-, 20- ja 22-tollise suurusega, sellel on ühekäiguline käik ja ketaspidurisüsteem. Üle 200 kg kandevõime ja reguleeritava istmega ratas on ühtaegu nii vastupidav kui ka kohandatav, saadaval erinevates värvides vastavalt erinevatele eelistustele.
Toote tutvustus
| Raami materjal | Kõrge süsinikusisaldusega teras |
| Kahvli materjal | Alumiiniumisulam |
| Kahvli vedrustus | Jah |
| Pidurisüsteem | Ketaspidur |
| Ratta suurus | 18"20"22" |
| Hammasrattad | Üks kiirus |
| Muud atribuudid | |
| Velje materjal | Alumiiniumisulam |
| Rehvi laius | 20*2.15" |
| Päritolukoht | Hebei, Hiina |
| Mudeli number | XAM-MBTAWT |
| Kaubamärgi nimi | DAODEBAO |
| Raami tüüp | Kõva raam (mitte tagumine amortisaator) |
| Pedaali tüüp | Tavaline pedaal |
| Kandevõime | Üle 200 kg |
| Pikkus (m) | 1.7 |
| Netokaal | 15 kg |
| Brutokaal | 18 kg |
| Toote nimi | Maastikuratas |
| Värv | Sinine Punane Roosa |
| Suurus | 18 20 tolli |
| Vanus | 6-15 aastat |
| Rehv | 1.75/1.95/2.125/2.35 |
| Raam | Kõrge süsinikusisaldusega terasraam |
| Logo | OEM Made.welcome kohandatud logo |
| Sadul | Mugav |
| Juhtraud | Terasest juhtraud |
| Pakkimine | 85% SKD / CKD karpi pakend |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | jalgrattad maastikujalgratas Pakett: 85% SKD |
| Sadam | Tianjini sadam või klientide nõudmisel |
| Pakkumise võime | 1000000 tükki kuus jalgratta maastikujalgratas |


【Mõeldud lastele】 Sellel BMX-stiilis jalgrattal on eemaldatavad treeningrattad, mis muudavad tasakaalu hoidmise lihtsaks ka algajatele. Istme kõrgust saab kiiresti reguleerida vastavalt lapse pikkusele. Pudelipuurid mahutavad vett või jooke, et muuta iga sõit lõbusamaks.


【Lihtne kokku panna】 85% eelmonteeritud, väga lihtne kokku panna, enne paigaldamist vaadake paigaldusjuhiseid ja paigaldusvideot. Olge ettevaatlik, et mitte paigaldada esihargi tagurpidi ja eristada vasakut ja paremat pedaali. Pärast kokkupanekut pumbake rehv täis.

Kuum tags: värvikas laste jalgratas, Hiina värviliste laste jalgrataste tootjad, tarnijad, tehas
Paari: Soodsad lastejalgrattad
Järgmise: Parim laste jalgratas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni




