Täiskasvanute kokkupandavad 7-käigulised jalgrattad
Toote tutvustus
| Hammasrattad | 25KM/h -40KM/h |
| Raami materjal | Alumiinium |
| Ratta suurus | 20" |
| Pinge | 60V |
| Toiteallikas | Liitiumaku |
| Pidurisüsteem | Ketaspidur |
| Aku mahutavus | 10,4 AH |
| Muud atribuudid | |
| Päritolukoht | Chongqing, Hiina |
| Brändi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | DGCS-K4-A |
| Vahemik võimsuse kohta | 31 - 60 km |
| Maksimum kiirus | >50 km/h |
| Pöördemoment | 60-70 Nm |
| Laadimisaeg | 1-3 tundi |
| Mootori asend | Kesk mootor |
| Aku asend | Tagumine kandur |
| Tootenimi | 750w lumi ebike |
| Esihark | 20*4.0 mootorsaaniõli kollane amortisaatoriga esihark |
| Pidurisüsteem | Ketaspidur |
| Kesktelg | Viis kanalit 100*175 |
| Neto kaal | 36 kg |
| Elektrimasin: | 350 W-1000W kodararatas |
| Jätkuv reis: | 60 km |
| Värv | Toetage kohandamist |
| Rehvi suurus: | 20tolline 4,0 paksune rehv |
| Aku | 48V 15Ah liitiumaku |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | Kauba ohutuse tagamiseks mähib meie ettevõte kaubad esmalt vatipatjadesse ja seejärel pakib need karpidesse, et tagada kauba ohutus ostjatele. |
| Sadam | Chongqing Guangzhou Ningbo Shanghai |
| Pakkumise võime | 1000000000 tükki kuus |

Tutvustame meie 7-käigulist täiskasvanute kokkupandavat jalgratast – disaini, jõudluse ja mitmekülgsuse tipptasemel suland, mis on kohandatud kaasaegsele pendelrändaja ja seiklushuvilise jaoks. See kokkupandav jalgratas, mis on täis funktsioone, mis seavad esikohale võimsuse, kohandamise ja vastupidavuse, tõotab enneolematut sõidukogemust.

Täiskasvanute kokkupandavad jalgrattad 7 kiirust pakuvad mitmesuguseid kohandamisvõimalusi, võimaldades teil valida oma stiilile sobiva värvi. Selle ratta süda seisneb selle mootoris – jõulises 350 W-1000W kodararataste mootoris, mis tagab põneva kiirusvahemiku 25 km/h kuni 50 km/h. 48V10,4A liitiumakuga saate ühe laadimisega alustada 40 kilomeetri pikkusi teekondi, tagades nii tõhususe kui ka pikaealisuse.

Mugavuse ja jõudluse tagamiseks loodud jalgrattal on spetsiaalne kausikomplekt ja alumiiniumsulamist istmetoru. Elektrisõidukitele mõeldud 20*4,0 erirehvid koos kulumiskindla laiendatud talverehvi disainiga lubavad optimaalset haardumist ja vastupidavust. Alumiiniumisulamist horisontaalne käepide ja raam aitavad kaasa jalgratta kergele struktuurile, hõlbustades selle kokkuklappimist ja transportimist.

Täiskasvanute kokkupandavad 7-käigulised jalgrattad on varustatud kvaliteetse jõuülekandega, sealhulgas alumiiniumsulamist vändaga, Shimano TX50 käiguvahetiga, Shimano ZT50 tagumisega käiguvahetiga ja Shimano 7-kiirusega vabakäiguga. See kombinatsioon tagab sujuva käiguvahetuse ja sujuva sõidukogemuse. Elektrisõidukitele mõeldud 120-sektsiooniga spetsiaalne roostevastane kett lisab vastupidavust, tõotab pikaealisuse isegi erinevates sõidutingimustes.

Ohutus on esmatähtis ja see kokkupandav jalgratas on varustatud spetsiaalsete mehaaniliste ketaspiduritega esi- ja tagasõidukite jaoks. Veekindlad pistikud, väljalülituspiduri hoob ja kolm-ühes sarvest esitulede roolimisfunktsioon suurendavad ohutust ja funktsionaalsust. Rattal on ka kolm sõidurežiimi – puhas elektriline, elektriline jõuajam ja inimjõul sõitmine –, mis pakuvad paindlikkust erinevate sõidueelistuste jaoks.

Täiskasvanute kokkupandavad jalgrattad 7 kiirust ei ole ainult transpordivahend; see on stiili ja funktsionaalsuse väljendus. Tehase otsemüügist tingitud soodsa hinnasildiga kokkupandav jalgratas on atraktiivne ja ökonoomne valik neile, kes otsivad dünaamilist ja keskkonnasõbralikku pendelrände lahendust. Küsige ja tellige kohe, et kogeda vabadust, kiirust ja kohandamist, mida see kokkupandav jalgratas teie igapäevastesse sõitudesse ja seiklustesse pakub. Täiustage oma pendelrändekogemust juba täna!
Kuum tags: 7-käigulised täiskasvanute kokkuklapitavad jalgrattad, Hiina 7-käigulised kokkuklapitavad jalgrattad, tootjad, tarnijad, tehas
Paari: Väike elektrimootorratas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni








