Elektrijalgratas täiskasvanutele
Toote tutvustus
| Hammasrattad | 21 Kiirus |
| Raami materjal | Teras |
| Ratta suurus | 26" |
| Pinge | 48V |
| Toiteallikas | PLIIHAPEAKU |
| Pidurisüsteem | Ketaspidur |
| Aku mahutavus | 16,7 Ah |
| Muud atribuudid | |
| Pöördemoment | 70-80 Nm |
| Laadimisaeg | 1-3 tundi |
| Mootori asend | Tagumise rummu mootor |
| Aku asend | Tagumine kandur |
| Rehvi laius | 1.95, 2.125 |
| Päritolukoht | Hebei, Hiina |
| Brändi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | TJFSD-F01 |
| Vahemik võimsuse kohta | >60 km |
| Maksimum kiirus | 30-50Km/h |
| Rehv | 1.95 |
| Kahvel | Kahvel |
| Ratta tüüp | Kodararatas |
| Käiguvahetaja | EF5S1-7 TZ-50 TZ-30 |
| Logo | OEM Made.welcome kohandatud logo |
| Käepide | SM sulam |
| Vabakäik | 11-13-15-17-19-21-24-27-31-35-40 |
| Rehv ja toru | 24/26/20*1,95/2,125 must rehv |
| Juhtum | Rand |
| Helitugevus | 0.2m³ |
| Pakendi üksikasjad | Müüakse SKD või CKD valuvelgedega mini-bmx-rattad bmx-le, mini-bmx-stunt-jalgratas, hulgimüük kohandatud bmx freestyle 20 |

Tutvustame meie täiskasvanutele mõeldud elektriratast, mis on täiuslik segu tipptehnoloogiast, elegantsest disainist ja suurepärasest jõudlusest. Täpselt valmistatud ratas tõotab enneolematut sõidukogemust nii entusiastidele kui ka pendeldajatele.

Jalgratta tuumaks on tugev, kuid kerge alumiiniumsulamist 27{1}}tolline raam, millel on sisemine kaablite marsruut, mis tagab puhta ja voolujoonelise välimuse. Esikahvel on varustatud täielikult alumiiniumist lukustuva hüdraulilise amortisatsioonitehnoloogiaga, mis tagab sujuva sõidu ka keerulisel maastikul. Ergonoomiline disain jätkub BT torust juhtraua ja alumiiniumsulamist sepistatud varrega, pakkudes suurepärast juhitavust ja manööverdusvõimet.

Sõidumugavus on ülimalt tähtis ja seepärast oleme lisanud kõrgekvaliteedilise plüüssadula, mis tagab mugava reisi, olenemata vahemaast. Jalgratta SHIMANO SL-M2000 üheksakäiguline pöidlakäiguvahetus koos tagumise käiguvahetiga M370 tagab sujuva käiguvahetuse, võimaldades teil vaevata erinevatel maastikel läbida.
Kuum tags: elektrijalgratas täiskasvanutele, Hiina elektrijalgratas täiskasvanutele tootjad, tarnijad, tehas
Järgmise: Akuga elektrijalgratas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni



