Lastele meelelahutus Elektriline Drift Kart
Toote tutvustus
| Muud atribuudid | |
| Vanus | 6-18 aastat |
| Ratta materjal | Mootori ratas |
| Korpuse materjal | Keskkonnakaitse PP |
| Kokkupandav | EI |
| Iste kaasas | Jah |
| Ratta number | Kolm |
| Kõrgus Reguleeritav | EI |
| Maksimum kiirus | <3,6km/h |
| valgus kaasas | Jah |
| Brändi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | JLKJ-DP007 |
| Aku | Pliihape |
| Maksimaalne koormus | 60 kg |
| Pidur | Automaatne pidur |
| Esiratas | Mootori ratas |
| Tagaratas | 70 mm PU ratas |
| Värv | Kohandatud värv |
| Laadimisaeg | 3-5 tundi |
| Keha | Keskkonnakaitse PP |
| Vahemik laadimise kohta | 7-8 km |
| Kiirus | 12 kilomeetrit tunnis |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | Pakend: 1tk/CTN CTN suurus: 92x57x20cm GW/NW: 15/12,5KGS 40 HQ: 700 tk |
| Sadam | Ningbo / Shanghai |
| Pakkumise võime | 36000 komplekti/komplekti kuus |


Selle driftikardi südameks on võimas 65-tolline mootorratas ees, mis pakub dünaamilist jõujõudu ja põnevat sõitu. 70 mm PU-ratas tagaküljel tagab stabiilsuse ja sujuva triivimise, võimaldades teie lapsel kurvides hõlpsalt navigeerida. Sellel kardil on kolm kiirusevalikut, alates õrnast meresõidust kuni põneva 20 km/h põnevuseni, kohandub see kart teie lapse oskuste taseme ja eelistustega.


Ohutus on meie prioriteet ja sellel driftikardil on usaldusväärne pidurisüsteem, mis tagab vajaduse korral kiire peatumise. 360-Kraadi triivimise võimalus lisab lõbusa pöörde, võimaldades noortel juhtidel juhtida muljetavaldavaid manöövreid ja nautida kõiki liikumisvõimalusi. Käsipiduri lisamine suurendab veelgi juhitavust, andes teie lapsele kindlustunde erinevatel maastikel navigeerimisel.
Tänu ühe laadimisega läbisõidule 5-10 km ja laadimisajaga 25-5 tundi, on elektriline driftikartt pikemaks mänguajaks valmis. See kart mahutab 65-80KGS-i ja sobib laiale vanuserühmale, tagades, et õed-vennad ja sõbrad saavad koos lõbusalt osa võtta.

Kuum tags: laste meelelahutus elektriline triivkart, Hiina laste meelelahutus elektriliste triivkartide tootjad, tarnijad, tehas
Paari: Triiv kardid
Järgmise: 36 V liitiumtriivauto
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni








