Valgus jalutuskäru
Toote tutvustus
| On Kokkupandav | |
| Kaubamärk Nimi | DAODEBAO |
| Mudel number | ZSYBS-S6021 |
| Materjal | Polüester |
| Alumiinium sulam | |
| Koormus laager | 15kg |
| Vanus rühm | 0-3 aastad vana |
| S6021 | |
| Funktsioon | |
| Liik | Kerge kaal kokkupandav beebi jalutuskäru |
| Must | |
| 0-3aastat | |
| Rattad | Ees 7 tolli ,Rear 8.5 tolli |
| Iste automaatne kokkuklapitavad edasi ja tagasi | |
| MOQ | 430 |
| 485*250*615mm | |
| neto kaal | 8,9kg |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakend üksikasjad | Neto Kaal:8,9kg |
| Gross weight:10.5kg | |
| Pakend suurus:485*250*615mm | |
| Müük osakud: | Üksik toode |
| Ühekord pakend suurus: | 48.5X25X61.5 cm |
| Ühekordne brutokaal kaal: | 10.500 kg |


Meisterdatud täpsusega, raam meie kerge jalutuskäru on konstrueeritud alates vastupidav alumiinium sulam, silmatorkav täiuslik tasakaal vahel tugevus ja kaal. uuenduslik neljarattaline stabiilne disain pakub a sile ja turvaline sõit, täiustamine the üldine ohutus ja stabiilsus jalutuskäru. kas navigeerimine linna kõnniteed või võitlus vaheldusrikas maastikud, meie jalutuskäru a usaldusväärne ja mugav teekond mõlemale lapsevanem ja laps.


Mitmekülgsus vastab praktilisus koos meie Kerge jalutuskäru, as see hoopleb a mugav kokkuklapitav mehhanism lihtne hoiustamine. Kas sina're lühike on ruum at kodus või valmistumine reisimiseks, the kompakt disain tagab et sa suudad vaevata stow away the jalutuskäru millal mitte in use. See funktsioon teeb see an ideaalne valik vanematele kes prioriteetne mugavus ilma kompromiss on kvaliteet.
Kuum tags: kerge jalutuskäru , Hiina kerge jalutuskäru tootjad, tarnijad - 2c tehas
Paari: Ei
Järgmise: Vankrikorv
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni


