Mänguasjade hoidmise korraldaja lastele
Toote tutvustus
| Soovita vanust | >3 aastat vana, 6 kuud - 3 aastat |
| Päritolukoht | Zhongshan, Hiina |
| Kuju | Loom |
| Mõõtmed | 41*45*50 cm |
| Materjal | Plastikust |
| Suurus | 35*40*45-50 cm |
| Sugu | Unisex |
| pakett | Komplektid |
| Mudeli number | ZSDB-XKLXTC |
| Materjal | HDPE |
| Üksus | WM22E161 |
| Värv | valge |
| pakett | Standardne karp, kohandatud karp |
| Toote suurus (cm) | 35*40*45-50 cm |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | pakend: ekspordi standardkarp |
| Port | Shenzhen, Wenzhou |
| Pakkumise võime | 10000 komplekti/komplekti kuus |
👶Maksimaalne ruumitõhusus: Mänguasjade hoiukastil on eriti lai avaus, et maksimeerida hoiuruumi, mida on lastel lihtne kätte saada ja mis aitab neil oma lemmikmänguasju leida. Mänguasjade hoiuriiulil on ka kaks ratastega mänguasjakasti, et lapsed saaksid rohkem mänguasju liigutada ja aidata vanematel mänguasju korrastada.
👶Täiuslik mööbel teie lapsele: ohutus on alati olnud meie kaubamärgi prioriteet mööblidisainis. Leiate meie hoiuriiuli põhjalikkuse igast detailist. Iga puitplaat on hoolikalt valmistatud ja lõigatud. Iga puitplaat on täpselt liimitud servadega, et eemaldada kõik puidujäägid, mis võivad teie väikest kahjustada. Iga kruvi saab istutada eelnevalt vormitud aukudesse, et vältida laste kriimustamist komponentide teravate servade tõttu.
👶Heade harjumuste algus: parem disain võib aidata vanematel lasta lastel häid harjumusi kujundada. Et teie lapsel oleks mugav mänguasjade juurde pääseda ja neid korraldada, kujundame mänguasjade korraldaja kõrgusega 1,97 jalga ja laiusega 3,28 jalga. Iga sahtel on varustatud nelja rattaga, nii et poisid ja tüdrukud saavad mänguasju väiksema vaevaga kaasas kanda ja pakkida.
👶Muti-use Kids mänguasjade organiseerija: pilkupüüdev välimus puhta valge pinnaga, mis sobib paljude kaunistusstiilidega. Mänguasjade hoiuruumi saate paigutada elutuppa, magamistuppa või väikelaste tuppa. Lisaks kodudes kasutatavatele stseenidele sobib see ka lasteaeda, lasteaeda ja kooli.
👶Paigaldamine ja hooldus: selle lapse mänguasjade korraldaja kokkupanek nõuab vaid ühte tööjõudu. Kõik keerulised sammud on montaažijuhendis selgelt välja toodud ja kõik plaadid on märgistatud numbritega. Korpused ja riiul on veekindlad. Saate neid puhastada lihtsalt märja rätikuga. Kui teil on küsimusi, võtke meiega ühendust ja me vastame 24 tunni jooksul.
Kuum tags: Mänguasjade hoidmise korraldaja lastele, Hiina mänguasjade hoidmise korraldaja lastele tootjate, tarnijate, tehase jaoks
Paari: Juunior lauatoolide komplekt
Järgmise: Ei
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni






