Parim laste mootorratas
Toote tutvustus
| Valdkonnaspetsiifilised atribuudid | |
| Materjal | Plastikust |
| Võimsus | Aku |
| Muud atribuudid | |
| Vanusevahemik | 2 kuni 4 aastat, 5 kuni 7 aastat, 8 kuni 13 aastat |
| Päritolukoht | Zhejiang, Hiina |
| Tüüp | Auto |
| Stiil | Sõida On Mänguasi |
| Sugu | Unisex |
| Brändi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | PHXH-JC911 |
| Tootenimi | Laste mänguasja mootorratas |
| Värv | Punane/valge/sinine/kollane/oranž |
| Rattad | 2 EVA rehvi |
| Toote suurus | 69*45*39cm |
| Pakendi suurus | 60*28*29cm |
| Mootor | Ühekordne ajam |
| Aku | 6V4,5AH |
| CBM | 0.049 |
| G.W./N.W | 4/5 kg |
| Funktsioon | Esitulede tahapoole suunatud heli muusika Politsei valgustireeni heli |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | 1.Kliendi disainikast on saadaval, suudab kukkumistesti läbida 2. Viiekihiline või kolmekihiline lainepapist kast, mille sees olevate mänguautode peal on vormikate 3. Rattad ja eraldi osad on pandud külgmistesse kilekottidesse 4. Konteineris olevate toodete arv sõltub pappkarbi suurusest 5. Ühte konteinerisse saab panna erinevaid esemeid, kogust küsige müügilt |
| Sadam | Shanghai |
| Pakkumise võime | 1000 tükki kuus sõita laste elektrilise autoga |

Valgustage teekonda kütkestava valguse ja muusika kombinatsiooniga, luues multisensoorse kogemuse, mis täiustab iga sõitu. Mugavad istmed pakuvad teie väikelastele hubast varjupaika, tagades, et iga seiklus on sama mugav kui ka põnev. Domineeriv välimus lisab veidi lahedat rafineeritust, muutes selle laste mootorratta mitte lihtsalt mänguasjaks, vaid ka ilmekaks osaks, mis paistab silma peal sõitvate sõidukite maailmas.
Kvaliteet on meie prioriteet ja meie parimad laste mootorrattad on loodud kindla kvaliteediga, et tagada ohutu ja usaldusväärne sõit. Mootorratas on valmistatud detailidele tähelepanu pöörates, tagades vastupidavuse ja pikaealisuse pikemaks mänguaja seiklusteks. Lihtne käsitsemine ja vastupidav konstruktsioon muudavad selle ideaalseks valikuks vanematele, kes otsivad seljas sõitvat mänguasja, mis pakub nii meelelahutust kui ka meelerahu.
Küsige kohe ja laske seiklustel alata meie parimate laste mootorrattaga – kus iga sõit on teekond kujutlusvõime ja rõõmu maailma. Tere tulemast põnevate mänguvõimaluste maailma!
Kuum tags: parim laste mootorratas, Hiina parimad laste mootorrataste tootjad, tarnijad, tehas
Paari: Laste elektrisõidukid
Järgmise: Lastesõit autodel
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni








