Laste mootorratta kolmerattaline jalgratas
Toote tutvustus
| Peamised atribuudid | |
| Valdkonnaspetsiifilised atribuudid | |
| Materjal | Plastikust |
| Võimsus | Aku |
| Muud atribuudid | |
| Vanusevahemik | 2 kuni 4 aastat, 5 kuni 7 aastat, 8 kuni 13 aastat |
| Päritolukoht | Hebei, Hiina |
| Tüüp | Auto |
| Stiil | Sõida On Mänguasi |
| Sugu | Unisex |
| Brändi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | BEJ-1288SL |
| Aku | 6V4AH*2 |
| Mootor | 540*1 |
| Laadimisaeg | 6-9 tundi |
| Toote koormus | 60 kg |
| Neto kaal | 11,5 kg |
| Funktsioonid | alusharidus, lugu, muusika, USB, MP3 pesa, LED valgus |
| suurus | 105*40*57cm |
| Toote juhtimine | ühekordne sõit |
| Toote nimi | Laste elektriline kolmerattaline mootorratas |
| Rattad | 2 ratast/3 ratast |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | 2023. aasta disain beebimootorratta akuga plastikust mootorrattasõit elektriliste mini-autode laste krossratastega |
| Osakute müük: | Üksik ese |
| Ühe pakendi suurus: | 94x31x55 cm |
| Üksiku brutokaal: | 11.500 kg |

Tutvustame kolmerattalist mootorratast, mis on täiuslik segu turvalisusest, stiilist ja meelelahutusest, mis on loodud pakkuma noortele 2–6-aastastele sõitjatele põnevat ja turvalist sõidukogemust. See kolmerattaline jalgratas paistab silma oma uuendusliku kolmerattalise stabiilse kerekujundusega, pakkudes sujuvat ja enesekindlat sõitu teie pisikese mänguaja seiklusteks.

Kõikehõlmavas autokeres on ohutus ülimuslik, tagades teie lapsele turvalise ja kaitstud ruumi. Kolmerattalise disaini stabiilsus soodustab tasakaalu ja enesekindlust, võimaldades teie lapsel nautida turvalist ja nauditavat sõitu. Nii isejuhtimise kui ka kaugjuhtimispuldi võimalus lisab mitmekülgsust, pakkudes vanematele mugavust vajadusel oma lapse teekonnal juhendada.


Suurendatud ja mugavate istmete puhul on mugavus ülimalt tähtis, pakkudes teie noorele ratturile hubast ja ergonoomilist istmekorraldust. Kolmerattalisse integreeritud lahedad tuled suurendavad selle visuaalset atraktiivsust, luues põneva mänguõhkkonna. Koos alushariduse muusikaga saab sellest kolmerattalisest jalgrattast kaasahaarav sensoorne kogemus, mis stimuleerib teie lapse nägemist ja heli.

Domineeriv kere välimus lisab kolmerattalisele rattale stiili, muutes selle teie lapse mänguajaks silmapaistvaks aksessuaariks. Mitme värvi vahel saate valida oma lapse eelistustele sobiva ideaalse tooni, võimaldades neil stiilselt sõita.
Meie pühendumus taskukohasusele kajastub kolmerattalise laste mootorratta soodsas hinnakujunduses. Kasutage meie tehase otsemüüki ja küsige kohe, et tagada oma lapsele see veetlev sõit. Valides selle toote, investeerite kvaliteetsesse, stiilsesse ja meelelahutuslikku lisandisse oma lapse mänguaja repertuaari.
Ära jäta kasutamata võimalust tuua rõõmu ja põnevust oma väikese maailma. Tere tulemast juba täna laste mootorratta kolmerattalist mootorratast uurima ja tellima ning seiklused kolmel rattal alata!
Kuum tags: laste kolmerattaline mootorratas, Hiina kolmerattaliste laste mootorrataste tootjad, tarnijad, tehas
Paari: Lastepedaaliga mootorratas
Järgmise: Power Wheels Autod
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni




