Lastesõit autodega
Toote tutvustus
| Valdkonnaspetsiifilised atribuudid | |
| Materjal | Plastikust |
| Võimsus | Aku |
| Muud atribuudid | |
| Vanusevahemik | 2 kuni 4 aastat, 5 kuni 7 aastat |
| Päritolukoht | Zhejiang, Hiina |
| Tüüp | Auto |
| Stiil | Sõida On Mänguasi |
| Sugu | Unisex |
| Brändi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | PHXH-JC111B |
| Tootenimi | lapsed sõidavad autoga |
| Värv | punane, valge, must, roosa |
| Rattad | 4 rehvi |
| Toote suurus | 100*65*72 cm |
| Pakendi suurus | 100,5*55,5*33 CM |
| Mootor | 2*30W mootorid |
| Aku | 12V4,5AH |
| CBM | 0.184 |
| G.W./N.W | 13/15,8 kg |
| Funktsioon | Edasi-tagasi, esituled topelt |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Sadam | Shanghai |
| Pakkumise võime | 1000 tükki kuus sõita laste elektrilise autoga |


Reis algab lihtsa ühe nupuvajutusega käivitamisega, pakkudes algajatele autojuhtidele probleemideta algust. Nii edasi- kui ka tagasikäigu valikutega ning suure ja madala kiirusega seadistustega pakuvad need sissesõiduautod dünaamilist ja mitmekülgset sõidukogemust, mida saab kohandada erinevate mängustsenaariumitega. Kuigi sisseehitatud muusika ei pruugi olla, lisab autentne sarveheli realistlikku hõngu, suurendades iga sõidu üldist põnevust.


Sissesõiduautodel on topeltuksed, mis mitte ainult ei aita kaasa stiilsele esteetikale, vaid tagavad ka hõlpsa juurdepääsu, pakkudes autentset ja kaasahaaravat sõidukogemust. 2,4G kaugjuhtimispuldi funktsioon lisab täiendava järelevalvekihi, võimaldades vanematel juhendada ja tagada oma väikelastele turvaline mänguaeg. Neljarattalised amortisaatorid tagavad sujuva ja mugava sõidu ka kergelt konarlikul maastikul, mistõttu sobivad need autod erinevateks väliseiklusteks.


Konkurentsivõimelise hinnaga ja tehase otsemüügi kaudu saadaval olevad meie laste sissesõiduautod on taskukohased ilma kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Ära jäta kasutamata võimalust uurida ja tellida neid erakordseid täiendusi oma lapse mänguaega. Suurendage nende seiklusi sissesõiduautodega, mis ühendavad sujuvalt täiustatud tehnoloogia, turvafunktsioonid ja elava disaini ühes vastupandamatus paketis. Tervitage oma last maailma, kus iga sõit on lõbu, iseseisvuse ja loovuse avastamine, tagades lapsepõlve, mis on täis kallihinnalisi mälestusi.
Kuum tags: lastesõit autodes, Hiina lastesõit autodes tootjad, tarnijad, tehas
Paari: Parim auto lastele
Järgmise: Kaugjuhitav autoga sõitmine
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







