Elektrilised võidusõiduautod lapsed triivivad
Toote tutvustus
| Valdkonnaspetsiifilised atribuudid | |
| Materjal | Plastikust |
| Võimsus | Aku |
| Muud atribuudid | |
| Vanusevahemik | 2 kuni 4 aastat, 5 kuni 7 aastat |
| Päritolukoht | Zhejiang, Hiina |
| Tüüp | Auto |
| Stiil | Ride On Toy |
| Sugu | Unisex |
| Brändi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | PHXY-RT8009 |
| Tootenimi | elektripedaal go kart |
| Värv | Punane |
| Funktsioon | Elektrilise pedaaliga juhitav |
| Mootor | 35W*1 |
| Rattad | 2 Rattad |
| Toote suurus | 74,7 * 99,8 * 48,6 cm |
| Karbi suurus | 102 * 49 * 32 cm |
| G.W.&N.W | 16,45/13,45 kg |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | 1 * 20 HQ: 96 tk; 1 * 40 HQ: 247 tk |


Sukelduge võimaluste maailma võimsate 12 V 550 8000RPM*2 mootoritega, mis liigutavad seda võidusõiduautot dünaamilise kiiruse ja täpsusega. 12V7ah aku tagab püsiva ja erutava mänguaja, võimaldades teie lapsel nautida edasi- ja tagasiliikumise põnevust, teravaid pöördeid vasakule ja paremale ning 360-kraadise pöörlemise põnevust. Pedaaliga gaasipedaal tagab autentse sõidukogemuse, andes teie väikesele võidusõitjale kontrolli oma teekonna kiiruse ja suuna üle.


Soodsa hinnaklassiga kutsume uurima ja tellima otse tehasest. Meie pühendumus pakkuda kvaliteeti taskukohase hinnaga tagab, et teie lapsel on erakordne väärtus. Suurendage mänguaega elektrilise võidusõiduautoga, mis võimaldab laste triivimist – kus värvide spekter, kohandatavad valikud ja põnevad funktsioonid ühinevad, et luua unustamatu võidusõidukogemus. Tere tulemast maailma, kus kujutlusvõime kohtub uuendustega ja iga sõit on uus seiklus.
Kuum tags: elektriliste võidusõiduautode lapsed triivivad, Hiina elektriliste võidusõiduautode lapsed triivivad tootjad, tarnijad, tehas
Paari: Odavad mootorrattad lastele
Järgmise: Laste elektriline tasakaaluliikur
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







