Poiste 14 tolline lasteratas
Turvalisuse ja lõbu ühendamiseks mõeldud jalgratas on ideaalne valik, et julgustada lapsi nautima rattasõitu ja väljas seiklusi, tagades noortele sõitjatele mugava ja turvalise sõidukogemuse.
Toote tutvustus
| Kahvli materjal | Teras |
| Hammasrattad | Üks kiirus |
| Ratta suurus | 14 16 18 20 |
| Raami materjal | Teras |
| Pidurisüsteem | Pidurisadul/ribapidur |
| Muud atribuudid | |
| Velje materjal | Teras |
| Treeningrattad | Jah |
| Raami tüüp | Kõva raam (mitte tagumine amortisaator) |
| Päritolukoht | Hebei, Hiina |
| Kaubamärgi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | XAM-WL |
| Kahvli vedrustus | EI |
| Brutokaal | 11 kg |
| Netokaal | 10 kg |
| Pedaali tüüp | Tavaline pedaal |
| Pikkus (m) | 1.4 |
| Kandevõime | 100 kg |
| Toote nimi | Uus mudel Steel Frame Kids jalgratas |
| Standardvärv | Lilla, sinine ja roheline ning kohandatud |
| Laste jalgratta velg | Teras |
| Laste jalgratta suurus | 14 16 18 20 |
| Laste jalgratta pidur | Pidurisadul/Rihmapidur |
| Laste jalgratta OEM | Saadaval |
| Laste jalgratta vanus | 8–12 aastat Hiina lasteratta jaoks, uues stiilis 20-tolline tüdrukute jalgratas |
| Laste jalgratta näidis | Pakkumine |
| Logo | Kohandatud logo |
| Sadul | MTB sadul |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | jalgratas laps 85% SKD või 100% CKD Hiina laste ratas, uus stiil 20-tolline tüdrukute ratas 7-aastasele Hiina lasteratas, uus stiil 20-tolline tüdrukute jalgratas 7-aastasele |
| Port | Xingangi port või mõni muu port, kui vajate Hiina laste jalgratast, uus stiil 20-tolline tüdrukute jalgratas 7-aastasele Hiina lastejalgrattale uus |
| Pakkumise võime | 10000 tükki kuus jalgrattalaps |


Lihtne kokku panna – jalgratast on lihtne kokku panna ja see tuleb osaliselt kokkupanduna. Ohutu ja kindla kokkupaneku lõpetamiseks kulub umbes 20-30 minutit


Korv – rattaga on kaasas korv (kui otsustate korvi paigaldada, eemaldage eesmine helkurplaat)

Kuum tags: poiste 14-tolline lasteratas, Hiina poiste 14-tolline lastejalgratas, tootjad, tarnijad, tehas
Paari: 14-tolline lasteratas
Järgmise: 18-tollised lastejalgrattad
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni




