Laste maastikurattad
Laste maastikuratastel on alumiiniumsulamist raamid ja kahvlid, 21-kiiruse käigud ja ketaspidurid. Mõeldud noortele seiklejatele, need toetavad kuni 150 kg, suurustega 18", 20", 22", ja rehve 26*2,125 erinevatel maastikel. Täieliku põrutuskindla raami ja mugava sadulaga jalgrattad ühendavad jõudluse ja vastupidavuse otse rattast. tootja kvaliteedi tagamiseks.
Toote tutvustus
| Raami materjal | Alumiiniumisulam |
| Kahvli materjal | Alumiiniumisulam |
| Kahvli vedrustus | Jah |
| Pidurisüsteem | Ketaspidur |
| Ratta suurus | 18"20"22" |
| Hammasrattad | 21 Kiirus |
| Muud atribuudid | |
| Velje materjal | Alumiiniumisulam |
| Rehvi laius | 26*2.125 |
| Päritolukoht | Hebei, Hiina |
| Mudeli number | XAM-MBTLS |
| Kaubamärgi nimi | DAODEBAO |
| Raami tüüp | Täielik põrutuskindel raam |
| Pedaali tüüp | Helmeste pedaal |
| Kandevõime | 150 kg |
| Pikkus (m) | 1.8 |
| Netokaal | 15 |
| Brutokaal | 18"20"22" |
| Toote nimi | maastikuratas |
| Raam | Alumiiniumisulam 6061 |
| Pidur | Ketaspidur |
| Rehv | 26*79,5 KENDA |
| Käiguvahetaja | SHIMANO 21 kiirus |
| Logo | Kohandatud logo aktsepteerimine |
| Värv | Must |
| Kahvel | Vedrustuskahvel |
| Sadul | Mugav sadul |
| Kiirus | 21/24/27/30-kiirus |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | 85% SKD ekspordi standardpakett OEM-i odav jalgratas Hiina maastikuratas 21-käiguline täisvedrustusega mägijalgratas 26 27.5 29" tollised mtb jalgrattad täiskasvanutele |
| Port | Tianjini sadam |
| Pakkumise võime | 10000 tükki kuus |


【Turvaline disain】 Meie lasteratas on varustatud käsipidurite ning esi- ja piduripiduriga. Lastele mõeldud pidurihoovad lühikese vahemaaga, mis võimaldavad jalgratast lihtsalt peatada. See annab teie lastele ratta üle suurema kontrolli. Ja sellel lastejalgrattal on tagumine pidur, mis võimaldab ratta kiiret ja ohutut peatamist. Lasteratta tagumine pidurikonstruktsioon ei võimalda mitte ainult kiiret reageerimist, vaid vähendab ka tõhusalt pidurdusteekonda, pakkudes lastele stabiilsemat ja turvalisemat sõidukogemust.


【Vastupidav materjal】 See laste jalgratas on vastupidav ja tugev pikaajaliseks kasutamiseks. Mugav pehme iste ja käepidemed pakuvad lastele meeldivat sõidukogemust. Ja laiendatud kummist õhkrehvid sobivad erinevatele maastikele.

Kuum tags: laste mägirattad, Hiina laste maastikurataste tootjad, tarnijad, tehas
Paari: Tudengite jalgratas
Järgmise: Spetsiaalne jalgratas lastele
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni




