Kokkupandav STEP-THRU ELEKTRIJALGRAS
Toote tutvustus
| Hammasrattad | 7 Kiirus |
| Raami materjal | Alumiiniumi sulam |
| Ratta suurus | 20" |
| Pinge | 48V |
| Toiteallikas | Liitiumaku |
| Pidurisüsteem | Ketaspidur |
| Aku mahutavus | 15,6 AH |
| Muud atribuudid | |
| Pöördemoment | 60-70 Nm |
| Laadimisaeg | >3 tundi |
| Mootori asend | Tagumise rummu mootor |
| Aku asend | Alla toru |
| Rehvi laius | 20*4 |
| Päritolukoht | Tianjin, Hiina |
| Brändi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | DGCS-K10 |
| Vahemik võimsuse kohta | 31 - 60 km |
| Raam | Alumiiniumisulam |
| Kahvel | Vedrustuskahvel |
| Aku | 48v 15,6AH |
| Mootor | 48v 500W |
| Rehv | Kenda 20*4 |
| Pidur | Dis-pidur |
| Käiguvahetaja | SHIMANO 7-kiirus |
| Sadul | pikem sadul |
| Tippkiirus | 32 km/h |
| Laadija | 36*2 |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | 1. 95% SKD, 85% RKD, CKD; 2. 5-kihiline papp, 2-kihiga pruuni paberiga mähitud 3-kihiline lainepaber, on niiskuskindel ja lööke neelav; 3. Kilekott pandi papi sisse; 4. vastavalt kliendi soovile. |
| Port | Tianjin |

Tutvustame meie kokkupandavat Step-Thru elektrijalgratast, mis on mugavuse, mugavuse ja keskkonnasõbraliku pendeldamise märkimisväärne suland. Täpselt valmistatud ja mitmekülgseks kujundatud elektrijalgratas on linnaliikluse maailmas mängu muutja. Keskendudes sujuva sõidukogemuse pakkumisele, pakub see kõrge süsinikusisaldusega terasraami, 30 kg netomassi ja paljusid funktsioone, mis sobivad tänapäevase pendelrändaja jaoks.

Kõrge süsinikusisaldusega terasraam ei taga mitte ainult ratta vastupidavust, vaid aitab kaasa selle kergele disainile, muutes selle käsitsemise ja transportimise lihtsaks. See kokkupandav Step-Thru elektrijalgratas, mis kaalub kõigest 30 kg, saavutab täiusliku tasakaalu tugevuse ja manööverdusvõime vahel, võimaldades sõitjatel linnatänavatel hõlpsalt navigeerida.

Sõidukogemust täiustades on jalgratas varustatud põrutusi summutava esihargiga, mis on loodud ebatasastelt pindade lööki neelama ning sujuva ja mugava sõidu tagamiseks. Astmeline disain lisab täiendava ligipääsetavuse kihi, muutes igas vanuses sõitjatel ratta pingutuseta üles- ja mahavõtmiseks lihtsaks.
Kuum tags: kokkupandav samm-läbi elektrijalgratas, Hiina kokkupandav samm-läbi elektrijalgrataste tootjad, tarnijad, tehas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni







