Parim kerge jalutuskäru
Parim kerge jalutuskäru on mõeldud kaasaegsetele vanematele, rõhutades stiili, ohutust ja funktsionaalsust. Sellel on vastupidav, kuid kerge lennukialumiiniumraam, luksuslik 900D linane kangas ja viiepunktiline turvavöö. Oma kompaktse kolmekordse disainiga on see reisisõbralik, pakkudes sujuvat ja mugavat sõitu 0-3-aastastele lastele. Jalutuskäru täiustatud liikuvus, turvafunktsioonid ja stiilne disain muudavad selle ideaalseks valikuks liikvel olevatele peredele.
Toote tutvustus
| On kokkupandav | Jah |
| Muud atribuudid | |
| Päritolukoht | Zhejiang, Hiina |
| Kaubamärgi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | KSSBR-D299 |
| Materjal | 300D melanž kangas |
| Raami materjal | Teras |
| Koormuslaager | 20 kg |
| Vanuserühm | 0-6 kuud, 0-3 aastat vana, 6 kuud - 3 aastat |
| Toote nimi | Beebi jalutuskäru |
| MOQ | 2 |
| Juhtimisaeg | 50±5 päeva |
| Kangas | 300D melanž kangas |
| Raam | Teras |
| G.W. | 8,6 kg |
| N.W. | 7,4 kg |
| Karbi suurus | 47*26*68 cm |
| QTY laadimine | 1*40 HQ=840PCS (üks jalutuskäru) |
| OEM | Jah |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | 1 arvuti/CTN |
| Pakkumise võime | 3000 kasti/karpi kuus |


KERGE: ülima mugavuse poolest on sellel kergel jalutuskärul vastupidav terasraam, mis kaalub vaid 15 naela.|Mugav 43" jalutuskäru kõrgus sobib ideaalselt kõigile vanematele


LOODUD MUGAVUSEKS: hoidke oma last mugavalt kõigis kolmes lamamisasendis optimaalse toega|Suurel, pikendatava päikesesirmiga varikatusel on UPF 50+ kaitse|Jalutuskärul on oma eriti suure hoiukorvi ja topsihoidjaga palju hoiuruumi


Kuum tags: parim kerge jalutuskäru, Hiina parimad kerged jalutuskärude tootjad, tarnijad, tehas
Paari: Odav jalutuskäru
Järgmise: Parim vankrikäru
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni






