Parim vankrikäru
Best Wagon Stroller ühendab endas elegantsi ja funktsionaalsuse, mis sobib ideaalselt kaasaegsetele peredele. Sellel on lennuki alumiiniumraam, viiepunkti turvavöö ja ohutuse tagamiseks ühendatud pidurisüsteem. Käru on lihtne kokku voltida ja transportida, amortisatsioonisüsteem tagab sujuva sõidu. Mugavuse ja mugavuse huvides mõeldud see toetab lapsi vanuses 0 kuni 3 aastat ja sobib reisimiseks, demonstreerides nii stiili kui ka praktilisust.
Toote tutvustus
| On kokkupandav | Jah |
| Muud atribuudid | |
| Päritolukoht | Hebei, Hiina |
| Kaubamärgi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | KSSBR-D298 |
| Materjal | Linane ja polüester |
| Raami materjal | Alumiiniumisulam |
| Koormuslaager | 20 kg |
| Vanuserühm | 0-6 kuud, 0-3 aastat vana, > 3 aastat vana, 6 kuud - 3 aastat vana |
| Toote nimi | Kerge kokkupandav jalutuskäru |
| Värvid | Roheline, must, hall, sinine, punane, roosa |
| Rattad | 4 EVA ratast |
| Funktsioon | Kanna beebit |
| Kirjeldus: | Beebikäru jalutuskäru |
| Vanus | 0-3 aastat |
| Laadimise kaal: | 30 kg |
| Stiil | Beebi jalutuskäru |
| G.W/N.W | 5,6/6,6 kg |
| Karbi suurus | 53*23*42 cm |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | 1 tk/karp |
| Sadam | Tianjin |
| Pakkumise võime | 1000 tükki / tükki päevas |


Ohutus on meie disainis esirinnas, viie punkti turvavööga, mis järgib rangelt Euroopa standardeid ja läbib 3C testid, tagades teie väikese turvalisuse igal seiklusel. Ühendatud pidurisüsteem viib ohutuse järgmisele tasemele, võimaldades topeltpidurit vaid ühe sammuga tagarattal, muutes selle nii turvaliseks kui ka uskumatult mugavaks.


Liikuvate perede jaoks käib käru taskuauto kolmeks kokku, vähendades oluliselt selle mahtu ja muutes selle kohvrisõbralikuks. Kõigest 6 kg kaaluv ülikerge raam on rihmadega hõlpsasti kokkuvolditav, tagades probleemivaba transportimise ja ladustamise kõikjal, kuhu elu teid viib.
Kuum tags: parim vankrikäru, Hiina parimad vankrikärude tootjad, tarnijad, tehas
Paari: Parim kerge jalutuskäru
Järgmise: Nukud Vanker
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni



