Luksuslikud jalutuskärud
Toote tutvustus
| On kokkupandav | Jah |
| Muud atribuudid | |
| Päritolukoht | Hubei, Hiina |
| Brändi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | HLF-999-1 |
| Materjal | Linane |
| Raami materjal | Alumiiniumi sulam |
| Koormuslaager | 15 kg |
| Vanuserühm | 0-6 kuud, 0-3 aastat vana |
| Funktsioon | Lihtsalt kokkupandav kaasaskantav jalutuskäru |
| Kasti suurus | 61*36*39cm |
| Avatud suurus | 66*48*100cm |
| N.W | 9 kg |
| G.W | 8 kg |
| Rattad | 360 universaalne rattaga beebikäru |
| Värv | Kohandatud |
| Logo | Kohandatud logoga beebikäru |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | 1tk/ctn |
| Port | Kõik sadamad Hiinas, SHANGHAI, ZGUANGZHOU, SHENZHEN, NINGBO |
| Pakkumise võime | 20000 tükki kuus |


Meie luksuskärude suurendatud PU-rattad on tunnistuseks sujuvast ja pingutuseta liikuvusest. Libistage hõlpsalt läbi erinevatel maastikel, kuna need rattad tagavad stabiilsuse ja vastupidavuse tõeliselt mugavaks sõiduks. Paksud tõukekäepidemed tagavad kindla haarde, samas kui nahast tõukekäepideme katted ei lisa mitte ainult luksuslikku puudutust, vaid parandavad ka üldist puutetundlikkust.


Ohutus ja mugavus on meie disainifilosoofias ülimalt tähtsad. Stabiilne kere disain tagab teie lapsele turvalise keskkonna, pakkudes meelerahu igapäevaste seikluste läbimisel. Piduritega varustatud rehvid lisavad täiendava kontrollikihi, tagades, et teie luksuskäru püsib täpselt seal, kus soovite, eriti kallakutel või ebatasasel pinnal.

Kuum tags: luksusvankrid, Hiina luksusvankrite tootjad, tarnijad, tehas
Paari: Vanker beebile
Järgmise: Baby Doll jalutuskäru
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni






