Vanker beebile
Toote tutvustus
| On kokkupandav | Jah |
| Muud atribuudid | |
| Päritolukoht | Hubei, Hiina |
| Brändi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | HLF-999-2 |
| Kasti suurus | 61*36*39cm |
| Avatud suurus | 66*48*100cm |
| N.W | 9 kg |
| G.W | 8 kg |
| Rattad | 360 universaalne rattaga beebikäru |
| Värv | Kohandatud |
| Logo | Kohandatud logoga beebikäru |
| Pakendi üksikasjad | 1tk/ctn |
| Pakkumise võime | 20000 tükki kuus |


Meie jalutuskäru suurendatud PU-rattad tagavad sujuva ja ühtlase sõidu, liikudes erinevatel maastikel hõlpsalt ja vastupidavalt. Tundke kindlat haaret paksude tõukekäepidemetega, mis pakuvad nii mugavust kui ka kontrolli teie jalutamise seikluste ajal. Jalutuskärul on nahast kaitsepiirded ja käepideme katted, mis suurendavad esteetilist ja puutetundlikku kogemust, lisades teie väljasõitudele rafineeritust.


Ohutus on ülimalt tähtis ja meie lapsevanker on loodud pakkuma turvalist ja mugavat keskkonda. Kabriolettiste ei taga mitte ainult hubast sõitu, vaid parandab ka teie lapse visuaalset kogemust. Kohandatav disain võimaldab teil hõlpsalt erinevate konfiguratsioonide vahel vahetada, võttes arvesse teie kasvava lapse muutuvaid vajadusi.

Kuum tags: jalutuskäru beebile, Hiina jalutuskäru beebide tootjatele, tarnijatele, tehastele
Paari: Kaasaskantav beebikäru
Järgmise: Luksuslikud jalutuskärud
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni





