Autod 3 aastastele
Toote tutvustus
| Valdkonnaspetsiifilised atribuudid | |
| Materjal | Plastikust |
| Võimsus | Aku |
| Muud atribuudid | |
| Vanusevahemik | 2 kuni 4 aastat, 5 kuni 7 aastat, 8 kuni 13 aastat |
| Päritolukoht | Zhejiang, Hiina |
| Tüüp | Auto |
| Stiil | Sõida On Mänguasi |
| Sugu | Unisex |
| Brändi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | PHXH-JC999 |
| Tootenimi | Laste elektriauto |
| Maksimaalne laadimine | 30 kg |
| Rattad | 4 rattad |
| Karbi suurus | 128*86*44cm |
| Toote suurus | 132x81x82cm |
| G.W | 30 kg |
| N.W | 25 kg |
| Mootor | 35W*2 |
| Aku | 12V7AH*1 |
| tunnistus | EN71-1-2-3,EN62115,Ftalaatide sisaldus,F963 |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Pakendi üksikasjad | 7 kihiline karp 1 tk pakend 1 tk karpi Kaasas laadija ja kruvide komplektid Iga pakend, sealhulgas KASUTUSJUHEND Tasuta kliendi logo trükkimine karbile ja kleebised autodele |
| Sadam | Shanghai |
| Pakkumise võime | 1500 tükki kuus UTV-s sõidavad lapsed elektriautoga |


Need USB-pordi ja MP3-liidesega autod võimaldavad teie noorel juhil reisimise ajal oma lemmiklugusid nautida. Neljarattalised amortisaatorid tagavad sujuva ja mugava sõidu, tagades teie kolmeaastasele avastajale õrna teekonna. Integreeritud tuled, sealhulgas esi- ja tagatuled, mitte ainult ei lisa realismi, vaid parandavad ka nähtavust, et mänguaegsetel seiklustel turvalisust suurendada.


Liikuge mängukiirusel kolmekäigulise kiiruse reguleerimise funktsiooniga, pakkudes erinevatele oskustasemetele sobivaid valikuid. Bluetooth-ühenduvuse kaasamine avardab veelgi meelelahutusvõimalusi, lisades nendele pintisuurustele sõidukitele moodsat tehnoloogiat.


Võite olla kindel, meie 3-aastastele mõeldud autod on soodsa hinnaga tänu meie pühendumisele tehase otsemüügile. Mõistame, kui oluline on pakkuda peredele kvaliteeti, turvalisust ja taskukohasust, tagades, et need autod saavad teie väikese lapse esimestel seiklustel kalliks kaaslaseks.

Kuum tags: autod 3-aastastele, Hiina autod 3-aastastele lastele tootjad, tarnijad, tehas
Paari: Laste elektriauto
Järgmise: Laste mänguasja mootorratas
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni




