Laste elektriauto
Toote tutvustus
| Valdkonnaspetsiifilised atribuudid | |
| Materjal | Plastikust |
| Võimsus | Aku |
| Muud atribuudid | |
| Vanusevahemik | 0 kuni 24 kuud, 2 kuni 4 aastat, 5 kuni 7 aastat, 8 kuni 13 aastat |
| Päritolukoht | Zhejiang, Hiina |
| Tüüp | Auto |
| Stiil | Ride On Toy |
| Sugu | Unisex |
| Brändi nimi | DAODEBAO |
| Mudeli number | PHXH-JC009105 |
| Tootenimi | Laste elektriline mänguauto |
| Kirjeldus | Elektrilise pedaaliga juhitav ja 2,4G kaugjuhtimisega |
| Funktsioon | BT, USB, toiteekraaniga |
| Värv | punane, must, oranž, sinine |
| Aku | 12V10A/24V7A |
| Toote suurus | 104 * 73 * 61 cm |
| Karbi suurus | 97*57*38cm |
| G.W.&N.W | 12V:18/15kg 24V:20/18kg |
| Pakendamine ja kohaletoimetamine | |
| Port | shanghai |


Jõulise 12 V kahe ajamiga süsteemi toiteallikana tagab see elektriauto optimaalse jõudluse, võimaldades lastel vaevata oma ümbrust uurida. Suured ja madalad kiirused koos edasi- ja tagurdamise võimalusega vastavad erinevatele oskustasemetele, tagades väikestele juhtidele turvalise ja põneva teekonna.


Võtke juhtimine enda kätte 2,4GR/C funktsiooniga, mis pakub kohandatud ja põnevaks sõiduks kolme kiiruse reguleerimist. Neljarattalised amortisaatorid koos ülisuurte amortisaatoritega tagavad sujuva ja mugava kogemuse, võimaldades lastel hõlpsalt erinevatel maastikel navigeerida. Kangi ja võtmekäivitusmehhanismi kaasamine lisab realismi ja põnevust, soodustades noortes juhtides iseseisvustunnet. Hallake tulesid vaevata valguslüliti abil, pakkudes täiendavat interaktiivsust.


Võite olla kindel, et soodne tehase otsemüügihind teeb sellest laste elektriautost suurepärase valiku peredele, kes otsivad kvaliteeti, ohutust ja taskukohasust. Tere tulemast lõputute seikluste maailma – küsige kohe ja pakkuge oma lapsele ülim elektriline sõidukogemus!
Kuum tags: laste elektriauto, Hiina laste elektriautode tootjad, tarnijad, tehas
Järgmise: Autod 3 aastastele
Küsi pakkumist
Ju gjithashtu mund të pëlqeni






